Zahradní set SYDNEY 7 ks – luxusní vybavení do zahrady!

Zahradní set Sydney je špičkovým výrobkem, jaký jste nejspíš ještě neviděli! Pokud toužíte po dokonalé relaxaci na zahradě a chcete si užít bezstarostně volné chvíle, pak je tento set přesně to, co hledáte!

Budete se v něm cítit jako král a královna svého království – Sydney je dvousedačkou, dvěma křesly, stolkem se skleněnou deskou a dvěma nočními stolky v úrovni křesel.

Sydney je sedmikusová sada zahradního nábytku, který ve velice praktický a stabilní

Stůl je vybaven skleněnou deskou, což působí velice elegantně a je vhodné na stolování, kancelářskou práci a snadno jej také udržíte v čistotě. Křesla jsou velmi měkká a pohodlná díky polstrování, které k nim patří.

Set Sydney je velice praktický a stabilní díky kovové konstrukci, která splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Při tvorbě tohoto výrobku byla snaha spojit kvalitu, design a pohodlí. Výsledkem je sada, která je nejen praktická, ale nápaditá a snadno se hodí do každého prostoru!

Zahradní set Sydney

Tento set je ideální pro večerní posezení s rodinou a přáteli, ale také pro tichá zamyšlení či čtení knihy.

V kombinaci s jemnými barvami, které zdobí tuto sadu, se stanou chvíle strávené venku ještě příjemnějšími.

Zahradní set Sydney je vhodný téměř do jakéhokoliv prostoru, dá se přemístit z místa na místo, což je velice praktické, pokud jste například na chatě nebo máte k dispozici více zahrad.

Zahradní set Sydney - detail

Set Sydney je vynikající i vzhledem k tomu, že se snadno skládá a ukládá, takže vám nezabere příliš mnoho místa.

Chcete-li se ujistit o tom, že si pořizujete skutečně kvalitní produkt, navštivte naši stránku, a rádi vám podrobněji vysvětlíme všechny jeho výhody a možnosti použití.

Věříme, že tento luxusní zahradní set bude tou správnou volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci kvalitního materiálu, moderního designu a maximálního pohodlí přímo na zahradě!