Wallity Obraz se světlem LED: Sloní putování 53 45 x 70 cm

Máte pocit, že vaší domácnosti něco chybí? Vše jste vybírali pečlivě, ale chtělo by to onu pomyslnou tečku na dokonalosti? Vsaďte na obrazy. S těmi se v interiéru rázem vše rozzáří a pozvednou celkovou atmosféru boho, industry, vintage i dalším stylům.

Jde o LED obraz, tedy disponuje jemným osvětlením. To regulujete sami tlačítkem vypnout/zapnout a napájí se za pomoci klasické baterie. Na plátně najdete motiv čtyř slonů putujících v západu slunce. Pod plátnem najdete pevný dřevěný rám, který drží vše pohromadě. Najde si své místo v obývacím pokoji, studentském útočišti, ložnici, pracovně i dalších.

Specifikace produktu:

  • Napájení: 9V baterie
  • LED osvětlení
  • Motiv: přírody a zvířat

Tento krásný obraz se sloním motivem najdete na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/wallity-obraz-s-led-osvetlenim-sloni-putovani-53-45-x-70-cm. Dopřejte svému interiéru něco speciálního a nenechte se omezovat výběrem. S Wallity Obrazem se světlem LED: Sloní putování 53 45 x 70 cm už nebudete mít pocit, že něco chybí. Vaše domácnost bude mít onu onu pomyslnou tečku na dokonalosti, kterou jste hledali.

Wallity Obraz se světlem LED: Sloní putování