Umyvadlová baterie Hansgrohe Finoris – bez podomítkového tělesa, v matné bílé barvě 76051700

Umyvadlová baterie Hansgrohe Finoris

Umyvadlová baterie – kdo by si ji v koupelně nepřál. Představuje totiž klíčový prvek, kterým lze ovlivnit atmosféru celého prostoru. A právě baterie Hansgrohe Finoris v matné bílé barvě 76051700 dokáže udělat skutečný dojem.

Bez podomítkového tělesa

Baterie je vybavena pákovým ovládáním, které umožňuje snadné používání. Navíc se jedná o model bez podomítkového tělesa, takže instalace je rychlá a snadná.

Matná bílá barva

Baterie Hansgrohe Finoris vám nabízí průtok 5 litrů za minutu. To znamená dostatečný komfort a pohodlí při každodenním používání. A co se týče designu – ten je prostě úžasný. Matná bílá barva dokáže vykouzlit neodolatelnou atmosféru a přidat vaší koupelně na eleganci.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Finoris v matné bílé barvě 76051700

Umyvadlová baterie Hansgrohe Finoris je výjimečná tím, že má matný povrch. Díky tomu se výrazně odlišuje od klasických kovových baterií. Pokud hledáte originální prvek pro vaši koupelnu, rozhodně sáhněte po této baterii.

Jestliže vás zaujala tato baterie, doporučujeme se podívat na odkaz https://www.skvelynabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-hansgrohe-finoris-bez-podomitkoveho-telesa-matna-bila-76051700/ a prohlédnout si všechny její parametry. Uvidíte, že se jedná o kvalitní baterii, která splní vaše očekávání.