Stylový studentský pokoj s 5 letou zárukou na bílý/černý lesk – PRUDHOE 2


Vzorová sestava studentského pokoje

Uvádíme pouze jako ilustrativní příklad jedné z možných sestav, kterou lze poskládat z jednotlivých segmentů. Jednotlivé díly si je možno vybrat a koupit každý zvlášť.

Příkladová sestava zahrnuje:

  • policový regál 3D (šxvxh): 80 x 170 x 39 cm
  • televizní stolek 160 (šxvxh): 160 x 50 x 39 cm
  • police (šxvxh): 80 x 50 x 23 cm
  • police 2D (šxvxh): 80 x 50 x 25 cm
  • regál 2D2S (šxvxh): 60 x 170 x 39 cm
  • psací stůl (šxvxh): 120 x 75 x 46 cm

Barva:

– bílá/černý lesk
– nožky a úchytky: černá

Výška nožek: 12 cm

Materiál:

– lamino 16 mm, ABS hrany
– nožky: kov

Sektor disponuje systémem tichého dovírání.

Dodáváno v demontu.

Záruka 5 let.

PRUDHOE 2 studentský pokoj

Když si představíte studentský pokoj, který by reflektoval vaši osobnost a styl, co vám přijde na mysl? Na webu nabytekprehledne.cz najdete výše uvedenou příkladovou sestavu studentského pokoje PRUDHOE 2 v elegantní bílé s černým leskem, která může být přesně tím, co hledáte.

Tuto sestavu lze dále individualizovat a poskládat podle vašich konkrétních požadavků. Představte si vysoce kvalitní materiály, které se starají o skvělý vzhled a pohodlí. Navíc dodáváno v demontu, takže můžete být v klidu, když to bude doručeno přímo k vám a vy si ho sestavíte sám.

Navíc je tento studentský pokoj vybaven systémem tichého dovírání, který pomáhá udržovat klid a uhlazenost. A nehledě na to, záruka na výrobek je 5 let, takže si ho užijete na dlouhé roky.

Neexistuje žádný důvod, proč by vaše školní roky měly být zastaralé a nevzhledné. S touto úchvatnou sestavou studentského pokoje PRUDHOE 2 vám všechny tyto obavy zmizí a můžete vyrazit do světa s pocitem jistoty, že máte skvělé místo, kde můžete plánovat své velké sny.