Stylová komoda TEBING v dub sonoma designu

Komoda TEBING v dub sonoma designu je jedním z nejkrásnějších kusů nábytku, který neušel pozornosti. Je to velmi stylový kousek, který se hodí do každé domácnosti. Komoda je vyrobena z DTD laminovaného materiálu a má kovové úchytky, které komodě dodávají nejen funkčnost, ale také výraznost. Rozměry této krásné komody jsou 135 x 72,6 x 47 cm, což z ní dělá skvělý prostorově úsporný kus nábytku, který se hodí do každého pokoje.

Kombinovaná komoda

Komoda TEBING se skládá z dvou částí – z horní části s dvěma dvířky, za kterými se skrývají dvě police a z dolní části, která má rovněž dva dveře a police uvnitř. Je to skvělý kus nábytku do obývacího pokoje, ložnice, ale klidně i do pracovny.

Chcete si prohlédnout tuto krásnou komodu? Klikněte zde a prohlédněte si ji na stránkách Skvělý nábytek.cz.

Barva: dub sonoma

Komoda TEBING je k dispozici v barvě dub sonoma, která je velmi moderní a pasuje do každého interiéru. Je to velmi populární barva, která přidává do interiéru klid, eleganci a jednoduchost. Proto se hodí do každé místnosti.

Materiál: DTD laminovaná, kovové úchytky

DTD laminovaný materiál je velmi kvalitní materiál, který je téměř nezničitelný. Je tedy nasnadě, že tato krásná komoda bude držet roky a bude vypadat jako nová. Kovové úchytky pak dodávají komodě výraznost, funkčnost a také styl.

Rozměry (šxvxh): 135 x 72,6 x 47 cm

Komoda TEBING má perfektní rozměry, které jsou 135 x 72,6 x 47 cm. Díky nim se skvěle hodí do každé místnosti a je to skvělý prostorově úsporný kus nábytku. Je to tedy ideální kus nábytku pro ty, kteří hledají velmi stylovou a zároveň praktickou komodu.

Za každými dvířky je jedna police

Komoda TEBING skrývá za každými dvířky uvnitř jednu police. To z ní dělá velmi praktickou komodu, kterou lze využít ve všech místnostech v bytě. Komoda je tedy ideální pro ty, kteří hledají skvělou úložnou kapacitu a zároveň stylový kus nábytku.

Dodání v demontu

Komoda TEBING je dodávána v demontu, což znamená, že si ji budete muset sestavit. Sestavení je však velmi snadné a rychlé. Pokud si nevíte rady, můžete vždy vyhledat sestavovací návod na internetu nebo se obrátit na profesionála.

Závěr

Komoda TEBING v dub sonoma je velmi kvalitní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Je to skvělá úložná kapacita, kterou můžete využít ve všech místnostech v domácnosti. Pokud tedy hledáte stylovou a kvalitní komodu, pak je TEBING ta pravá pro vás. Navíc, pokud si ji objednáte na Skvělém nábytku.cz, můžete si být jisti, že získáte kvalitní a rychlé dodání.

Komoda TEBING v dub sonoma designu

Komoda TEBING v dub sonoma designu

Nebojte se investovat do této krásné komody a vylepšete si domácnost!