Stylová komoda Kolding – ideální pro útulný interiér, 47 cm


Stylová komoda Kolding – ideální pro útulný interiér


Komoda Kolding

47 cm Komoda s otočnými dveřmi a zásuvkami

Komoda Kolding o celkové šířce 47 cm patří do kolekce Kolding, která je typická pro krásný skandinávský styl. Tento styl je velmi oblíbený napříč generacemi díky své jednoduchosti a čistotě. Komoda Kolding je v bílém provedení, které se doplňuje prvky masivního jasanového dřeva. Tento nábytek je výbornou volbou pro vytvoření opravdu stylové atmosféry v prostoru ložnice nebo i jiné místnosti.

Komoda s otočnými dveřmi a zásuvkami

Komoda Kolding je vybavena otočnými dveřmi a zásuvkami, díky čemuž je velmi praktická a nabízí mnoho možností pro ukládání věcí. Vnitřní prostor komody lze efektivně využít díky poličkám, které jsou nastavitelné a lze je přizpůsobit vlastním potřebám. Masivní jasanové dřevo a bílá barva nábytku vytvářejí velmi harmonický celek, který bude skvěle zapadat do každého moderního interiéru.

Komoda v půvabném skandinávském stylu

Komoda Kolding patří do kolekce nábytku v půvabném skandinávském stylu, který je charakteristický čistými liniemi a jednoduchostí tvarů. Tento styl je velmi oblíben nejen v Skandinávii, ale i po celém světě. Bílá barva nábytku v kombinaci s masivním jasanovým dřevem dodává interiéru svěžest a světlost, díky čemuž se daný prostor zdá být větší a příjemnější. Komoda Kolding je skvělou volbou pro ty, kteří milují moderní a stylový interiér.

Klikněte zde pro více informací o komodě Kolding.

Interiér s komodou Kolding

Závěr

Komoda Kolding je velmi stylový kus nábytku, který se skvěle hodí do moderního interiéru. Bílá barva a masivní jasanové dřevo jsou skvělou kombinací, díky čemuž vzniká velmi harmonický celek. Otočné dveře a zásuvky umožňují efektivní využití vnitřního prostoru a poličky jsou nastavitelné podle vlastních potřeb. Doporučujeme vám tuto komodu, pokud hledáte nábytek, který je praktický, elegantní a plný stylu.