Styl, komfort a praktičnost v jednom – Modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Envy

Minimalisticky robustní design a spousta lákavě vypadajících polštářků pohovky z kolekce Envy vás bude přímo vyzývat k tomu hodit nohy nahoru a užít si chvíli nekonečného pohodlí. Proč se něčemu takovému bránit?

Rozkládací pohovka pro každou příležitost

Neotřelý vzhled ale není jediné pozitivum tohoto nepřehlédnutelného solitéru značky Bobochic Paris. Pohovku totiž můžete během pár vteřin rozložit na pohodlné lůžko pro neočekávané hosty i jiná příležitostná přespání.

Rádi a často přestavujete nábytek ve svém interiéru? Či si prostě jen ještě nejste jisti, na které místo se bude pohovka hodit nejlépe? Pak určitě oceníte oboustranný rohový díl, který můžete měnit na pravou i levou stranu dle libosti, aniž byste ovlivnili funkci rozkládání pohovky.

Chytrá kapsa pro vaše oblíbené časopisy

Skvělou vychytávkou je i chytrá kapsa na vnější straně pohovky, kam můžete pohodlně uložit svoje oblíbené magazíny či jiné drobné předměty.

Pořiďte si tedy tuto multifunkční pohovku, která vám nabízí nejenom styl, ale i ohromný komfort a praktické využití. Navíc od renomované francouzské značky Bobochic Paris, která je garantem kvalitního a stylového nábytku díky více než 15 leté zkušenosti v oboru.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít a přesvědčte se sami o tom, jaký rozdíl kvalitní nábytek v interiéru dělá. Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit za neuvěřitelně výhodnou cenu na srovnavacnabytku.cz.

rozkládací pohovka
polštářky
detail

O značce Bobochic Paris

Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.

Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.