Stůl DAMAR od Casarreda: Elegantní a moderní jídelní stůl v černé barvě


Stůl DAMAR od Casarreda

Moderní jídelní stůl v elegantním a praktickém provedení. Casarredo přináší do interiérů originální a moderní kousky nábytku, které nejenže hezky doplňují prostor, ale také se stávají výrazným prvkem. Stůl DAMAR v černé barvě toho není výjimkou.

Elegantní vzhled

Jedná se o jídelní stůl s elegantním vzhledem, který bude skvěle vypadat v každé moderní domácnosti. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu, lakované černou barvou, což dává stolu pevnou a stabilní konstrukci. Deska stolu je z tvrzeného skla v černé barvě, což zase zajišťuje snadnou údržbu a čistotu.

Krásné detaile

Na desce stolu jsou jemné, velmi elegantní moderní kresby v bílých odstínech, které do interiéru dodají další výrazný prvek. Celkově se jedná o jídelní stůl, který působí jednoduše, ale zároveň elegantně a sofistikovaně.

Tento stůl je určený pro 4 osoby, takže dokonale vyhovuje menším stravovacím koutkům. K tomuto stolu doporučujeme židle z naší nabídky, které do dokonalosti doplní celkový dojem z tohoto stolu.

Stůl DAMAR od Casarreda

Naše nabídka je rozmanitá a stále se rozšiřuje, takže si můžete být jistí, že si u nás vyberete nejen dokonalý jídelní stůl, ale i další nábytek a doplňky k vaší domácnosti.

Zajímá vás konkrétní produkt? Prohlédněte si Stůl DAMAR od Casarreda v řadě dalších barev a velikostí a neváhejte nás kontaktovat s dotazy. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem takového nábytku, který bude dokonale odpovídat vašim představám a potřebám.