Sprchová zástěna Walk-in 90 cm v barvě zlatého profilu SATBWI90MSZAVZ

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z neprůhledného skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

Potřebujete vyměnit svou starou sprchovou zástěnu a hledáte moderní a nadčasový kus? Pak by vás mohla zajímat sprchová zástěna Walk-in 90 cm v barvě zlatého profilu SATBWI90MSZAVZ od renomované značky Interierio.

Neprůhledné sklo a snadná údržba

Tato sprchová zástěna disponuje výplní z neprůhledného skla bez jakéhokoliv dekoru, díky čemuž působí velmi elegantně a minimalisticky. Navíc je příjemně přizpůsobivá každému stylu a designu koupelny.

Aby byla vaše nová sprchová zástěna co nejvíce funkční, byla opatřena povrchovou úpravou Easy Clean. Díky této speciální úpravě bude čištění sprchové zástěny daleko jednodušší a rychlejší, než u běžného skla. Součástí zástěny jsou také další prvky, které usnadňují údržbu a minimalizují usazování vodního kamene.

Pevný systém pro levou i pravou orientaci

Jak je již zmíněno výše, sprchová zástěna Walk-in 90 cm v barvě zlatého profilu SATBWI90MSZAVZ disponuje pevným systémem, který nelze otevřít. Takové řešení se hodí pro každou koupelnu, protože minimalizuje průnik vody za zástěnu a chrání tak před zatékáním.

Dále je tato zástěna určena pro levou i pravou orientaci a je tedy univerzální pro všechny koupelny. Produkt se vyrábí v zlaté barvě profilu, což je velmi oblíbená barva v poslední době. Tato barva se snadno kombinuje s jinými kusy v koupelně a vytváří nadčasový a elegantní dojem.

Závěr

od značky Interierio je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní, nadčasový a funkční kus pro svou koupelnu. Neprůhledné sklo, snadná údržba a pevný systém jsou jen některé z výhod, které tato zástěna nabízí.

Pokud vás tato sprchová zástěna zaujala, tak si můžete prohlédnout více informací na této stránce.

Sprchová zástěna Walk-in 90cm v barvě zlatého profilu SATBWI90MSZAVZ

Sprchová zástěna Walk-in v prostorné koupelně