Rohová sedací souprava SOLANGE v levém provedení s Mat Velvet 29

Elegantní sedací souprava SOLANGE na vysokých kovových nožkách dodá moderní vzhled každé obývací místnosti. Tato nádherná sedací souprava je k dispozici v levém provedení a navíc je potažená luxusní látkou Mat Velvet 29, která jí dodává nejen nádheru, ale i pohodlný pocit při každém sezení.

Rohová sedací souprava SOLANGE v levém provedení s Mat Velvet 29

Luxusní design

SOLANGE je elegantly navržená sedací souprava s moderním stylem. Je to rohová sedací souprava, která je vhodná i pro prostornou obývací místnost. Celkový pocit lze vylepšit hladkým povrchem luxusní látky Mat Velvet 29, který dodává vznešený dotek.

Moderní pohodlí

Rohová sedací souprava SOLANGE je navržena tak, aby nabízela maximální pohodlí a relaxaci. S přidaným výhodou každého sedadla, pochází povlak této sofistikované sedací soupravy z kvalitního a pryčistěného materiálu.

Parametry

  • Účelná rohová sedací souprava
  • Vysoké kovové nožky zaručují vysokou úroveň stability
  • Pohodlné sedadlo pro maximální relaxaci
  • Technologie použitá při výrobě zaručuje nadstandardní kvalitu provedení

Nakupujte teď

Pokud chcete zažít pocit luxusu v každé obývací místnosti, určitě byste měli zvážit nákup rohové sedací soupravy SOLANGE s Mat Velvet 29. Tuto nádhernou sedací soupravu si můžete objednat ihned na této stránce. Vyberte si vlastní provedení a luxusní styl, který potěší celou vaši rodinu.