Plážová osuška Remember Marina – Ideální doplněk pro letní radovánky na pláži!


Plážová osuška Remember Marina

Krásná a praktická osuška pro letní radovánky

Letošní léto bude plné slunce a zábavy a pro ty, kteří si chtějí užít stále více a více plážových dnů, nebo i víkendů u bazénu, je nutné mít kvalitní a praktické doplňky. Osobně jsem si oblíbila plážovou osušku Remember Marina. Jedná se o velkou osušku s rozměry 170 cm x 90 cm, která se vám bude hodit kdykoliv, kdy si bude chtít někde na pláži nebo u bazénu poležet.

Praktické pouzdro pro vaše věci

Co je však na této osušce naprosto famózní, je integrované pouzdro, které je velmi praktické pro všechny lidi, co chtějí mít všechny své věci na jednom místě. Eventuálně také pro ty, kdo chtějí mít své cennosti v bezpečí a suchu. Budete mít celou řadu věcí, které si s sebou chcete vzít na pláž a budete se moci v klidu vyhřívat. Pouzdro je uzavíratelné suchým zipem, takže se nemusíte bát o to, že by se vám něco vlhlo nebo znehodnotilo.

Jednoduchá a krásná struktura osušky

Co se týče struktury osušky, jedna strana je ze smyčkové tkaniny neboli froté, druhá strana je z bavlny. Jakmile se osušku rozložíte, tak bude vypadat jako jakákoliv jiná veliká plážová osuška, ovšem jakmile ji začnete používat a oceníte její praktičnost, určitě se stanete jejím velkým fanouškem. Je to ideální produkt pro letní radovánky na pláži, když si chcete užít slunce, ale zároveň mít všechno u sebe a v bezpečí.

Závěr

Když se na ni podíváte, může vám přijít malá, ale rozhodně ne tyto rozměry jsou ideální pro maximum pohodlí a pro velké množství věcí, ve kterých si můžete užít každý sluneční paprsek. Výrobcem této osušky je prestižní německá značka Remember, která se vyznačuje tím, že vyrábí kvalitní a praktické doplňky, které jsou navíc i stylové. Pokud tedy stále tápete po tom, jaký doplněk si pořídit na své plážové adventury, vřele doporučuji tento kousek od Remember. A pokud si ji chcete pořídit právě teď, tak vám ji doporučuji zakoupit na velkynabytek.cz a těšit se na pohodové dny na pláži.

Plážová osuška Remember Marina

Buďte trendy a praktická současně, užijte si léto na ful!