Odpadkový koš Monaco 3 l v karmínově červené barvě – praktický a stylový doplněk do každého interiéru!


Odpadkový koš Monaco 3 l – Barva karmínově červená

Odpadkový koš Monaco 3 l v barvě karmínově červené je praktický i stylový doplněk do každého interiéru. Je vhodný do koupelny nebo toalety, kam se vejde a přesto nezabere moc místa. Jeho objem 3 litry je dostačující pro drobné odpadky, jako jsou vata, kapesníky nebo použité hygienické tampóny.

Odpadkový koš Monaco 3 l karmínově červený

Vyjímatelná vnitřní nádoba

Kosmetický odpadkový koš Monaco 3 l karmínově červený je velmi praktický díky vyjímatelné vnitřní nádobě. Stačí ji jednoduše vyjmout, vysypat obsah do velkého koše a nádobu opláchnout pod tekoucí vodou. Díky této funkci je údržba odpadkového koše velmi snadná a rychlá.

Vyjímatelná vnitřní nádoba odpadkového koše Monaco 3 l karmínově červeného

Elegantní design a vysoká kvalita

Odpadkový koš Monaco 3 l karmínově červený má elegantní a moderní design. Jeho matný povrch je vyroben z kovu, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Jeho barva karmínově červená se snadno sladí s ostatními doplňky v koupelně, jako jsou mýdlenky nebo zubní kartáčky.

Detail elegantního designu koše Monaco 3 l karmínově červeného

Odpadkový koš Monaco 3 l v karmínově červené barvě je stylovým a praktickým doplňkem do každé koupelny nebo toalety. Nákup si můžete usnadnit na webu esrom.cz, kde ho můžete zakoupit za výhodnou cenu a mít ho v nejbližších dnech u sebe doma. Pokud si ho objednáte dnes, budete ho mít již zítra!

Odkaz na produkt – Odpadkový koš Monaco 3 l karmínově červený