Moderní bílá sedací souprava Estrela: elegantní kousek pro pravý roh!

Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela je právě to, co hledáte, aby vaše obývací pokoj byl nejen elegantní, ale také pohodlný. Sedací souprava je plná skvělých funkcí a výhod, které si můžete užívat každý den. Nyní můžete mít tuto bílou moderní sedací soupravu Estrela pouze u nás za super akční cenu!(Objevte soupravu zde: Moderní sedací souprava Estrela)

Dodáváme sedací soupravu v provedení pravý nebo levý roh

Naši designéři vytvořili tuto sedací soupravu Estrela s ohledem na praktickost a pohodlí. Proto vám ji dokážeme nabídnout v provedení pravý nebo levý roh, aby vám nevadila žádná překážka v obývacím pokoji. Kromě toho si také můžete vybrat ze dvou různých potahových materiálů – pravá kůže a eko-kůže Soft!(Moderní sedací souprava Estrela je dodávána v provedení pravý roh.)

Sedačka v potahu eko-kůže Soft a s funkcí polohování hlavových opěrek

Sedačka soupravy Estrela je potažena eko-kůží Soft, která vypadá stejně jako pravá kůže, ale je mnohem snadněji udržovatelná a především šetrná k přírodě. Kromě toho má tato moderní sedací souprava také funkci polohování hlavových opěrek, kterou si můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. (Moderní sedací souprava Estrela obsahuje funkcí polohování hlavových opěrek.)

Rozkládací a s úložným prostorem

Sedací souprava Estrela není pouze elegantní, ale také praktická. Díky svému rozkládacímu systému se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Navíc má i úložný prostor, takže pokud máte problém s uskladněním věcí, tuto funkci jistě oceníte. (Moderní sedací souprava Estrela je rozkládací včetně úložného prostoru.)

Rozměry a nákup

Moderní sedací souprava Estrela má následující rozměry: délka 330 cm x šířka 190 cm x výška 69-98 cm. Po rozložení se plocha pro sezení zvětší až na 250 x 110 cm. Nyní máte možnost mít tuto moderní sedací soupravu Estrela i vy doma! Objednejte si ji hned a vychutnejte si ji ihned.(Získejte moderní sedací soupravu Estrela zde: Moderní sedací souprava Estrela)

Moderní bílá sedací souprava Estrela: elegantní kousek pro pravý roh!

Moderní sedací souprava Estrela v bílém provedení a s funkcí polohování hlavových opěrek

Moderní bílá sedací souprava Estrela: elegantní kousek pro pravý roh!

Vestavěný úložný prostor v moderní sedací soupravě Estrela