Leifheit PEGASUS 200 Solid Comfort – Skvělý sušák na prádlo s pohodlným designem (81516)

Sušák na prádlo je nezbytnou pomůckou v každé domácnosti. Je to však také záležitost, která musí být praktická a funkční. Pokud hledáte sušák, který splňuje tyto kritéria, neváhejte sáhnout po modelu Leifheit PEGASUS 200 Solid Comfort.

Stabilita a prostornost

Sušák PEGASUS 200 Solid Comfort se vyznačuje stabilitou a velkou plochou pro uložení většího množství prádla, než jste doposud byli zvyklí. Je vybaven výklopnými bočnicemi, na které bez problémů zavěsíte dlouhé kusy prádla.

Materiál, z něhož je sušák vyroben, zaručeně odolává korozi a dokonale se vyrovnává s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Sušák je proto ideální pro použití na zahradě, balkoně nebo terase.

Easyclip mechanismus pro sušení drobného prádla

Výrobek disponuje kromě hlavní velké plochy také mechanismem easyclip pro sušení drobného prádla. Tento praktický mechanismus umožňuje snadno pověsit na sušák drobné prádlo, jako jsou například ponožky, nebo spodní prádlo.

Prodejní parametry

Sušák má výšku 87 cm a výchylky měří 107 cm. Rozpětí s otevřenými bočnicemi dosahuje 167 cm. Po složení má sušák rozměry 95 x 66,5 x 6 cm.

Na tento praktický sušák snadno pověsíte až 2 pračky prádla a skládací nohy mají na spodní části stabilizační patky. Skvěle se hodí do každé větší domácnosti. Pro tento výrobek je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Závěr

Pokud hledáte praktický, funkční a stabilní sušák na prádlo, pak je sušák Leifheit PEGASUS 200 Solid Comfort tou správnou volbou pro vás. S velkou plochou pro uložení prádla, easyclip mechanismem pro drobné prádlo, a odolným materiálem je tento sušák nejen praktický, ale i trvanlivý.

Nakupte si tento skvělý sušák na prádlo na internetových stránkách Isolund, a to zde: Leifheit PEGASUS 200 Solid Comfort.