Lamelový rošt Bayan – perfektní volba pro pohodlné spaní!

Lamelový rošt Bayan je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí získat dokonalou kombinaci komfortu a pevnosti. Díky lamelovému systému, který je součástí roštu, se správně vyváží váha těla a zároveň se šetrně přizpůsobuje tvaru páteře.

Nosnost roštu: 120 kg

Lamelový rošt Bayan má vynikající nosnost a to až 120 kg. Proto si můžete být jistí, že váš rošt bude odolný a vydrží roky.

Pokud se obáváte, že by se rošt mohl během spánku protrhnout, nemusíte se ničeho obávat. Díky své konstrukci a materiálům, ze kterých je rošt vyroben, je jeho odolnost a spolehlivost zaručena.

Pečlivě navržený pevný rám

Rám lamelového roštu Bayan je pevný a odolný díky použití kvalitních materiálů. Rám je vyroben z borového dřeva s povrchem v barvě přírodního dřeva, což umožňuje, aby se rošt perfektně sladil s ostatním nábytkem v místnosti.

Navíc rám roštu Bayan obsahuje speciální tenzní systém, který umožňuje nastavit pevnost a pružnost samotných lamel, tak aby odpovídaly potřebám jednotlivých osob.

Šetrný k tělu i ke zdraví

Lamelový systém roštu Bayan je velmi šetrný k tělu a umožňuje, aby se váš organismus dokonale uvolnil během spánku. Díky tomu budete mít ráno více energie a budete se cítit odpočatěji. Lamely roštu jsou navíc opatřeny oblouky, které dokonale kopírují tvar vaší páteře a zabraňují jejímu zkřivení během spánku.

Kromě toho je materiál roštu Bayan nejen spořádaný, ale i velmi odolný proti vlhkosti a plísním, což je velmi důležité pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Záruka 24 měsíců

Lamelový rošt Bayan je vyroben z kvalitních materiálů a podléhá přísným kontrolám kvality. Proto si vás firma, která rošt vyrábí, pevně stojí za svým zbožím a nabízí vám záruku 24 měsíců.

Tento model roštu zaručeně splní vaše očekávání a přinese vám každou noc klidný a pohodlný spánek. Pokud se vám rošt přesto nebude líbit, využijte záruku vrácení peněz, kterou firma nabízí.

Lamelový rošt Bayan

Pokud i ty hledáš perfektní lamelový rošt, nebudeš se moci rozhodnout lépe!

Pro více informací o produktu navštivte web https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/rost-bayan-lamelovy-70m200-cm.