Kvalitní postel Belmondo II v bílo-černém provedení – rozměr 140×200 cm

Pokud hledáte kvalitní postel, která zaujme svým moderním vzhledem a skvělými vlastnostmi, může být Belmondo II tou pravou volbou. Tento nábytek se pyšní nádherným bílo-černým provedením, které zaručeně osloví každého milovníka elegantního designu.

Belmondo II je postel velikosti 140×200 cm a její rám je vyroben z laminované desky o šířce 16 mm. To zaručuje nejen pevnost a stabilitu, ale také dlouhou životnost.

Při koupi této postele si můžete být jisti, že získáte velmi kvalitní výrobek. Nechybí zde ani 9 ks panelů, z nichž má každý rozměr 84×42 cm. Ty jsou velmi pevné a spolehlivé, takže se nemusíte bát, že by se vám postel někdy rozpadla.

Je však důležité poznamenat, že postel nepřichází s matrací. Musíte si ji tedy zakoupit zvlášť. Pokud však vyberete správnou variantu, můžete si být jisti, že spánek na této posteli bude naozaj velmi příjemný a kvalitní.

O kvalitě Belmonda II svědčí také to, že výrobce dbá na každý detail. Proto je tato postel dodávána v demontu, abyste si ji mohli sami sestavit. Balení nezahrnuje lepidlo na panely, takže si ho musíte zakoupit zvlášť.

Parametry postele:

  • Délka: 203,2 cm
  • Šířka: 143,4 cm
  • Výška: 40 cm
  • Váha: cca 40 kg

Pokud vás tato postel zaujala a chtěli byste si ji zakoupit, můžete tak učinit na stránkách crosta.cz. Nezapomeňte si zakoupit také matraci a lepidlo na panely.

Belmondo II

Belmondo II je opravdu kvalitní postel, která vám zaručí pohodlný spánek a skvělý designový prvek pro váš byt. Pokud tedy hledáte nábytek, který vám nabídne to nejlepší, může být toto řešení tou správnou volbou.