Kuchařská chňapka Forbyt s vánočními vločkami a magnetem – ideální pomocník při přípravě svátečních dobrot!

Vánoce jsou tady a s nimi i čas radosti, klidu a především lahodných pokrmů. Pokud rádi trávíte čas v kuchyni a připravujete sváteční pochoutky, jistě víte, jak důležitá je kvalitní kuchyňská pomůcka. A právě kuchařská chňapka Forbyt s vánočními vločkami a magnetem je dobrá volba pro každého milovníka vaření.

Nejenže vypadá svátečně a stylově díky ornamentům v podobě vloček, ale také je praktickým pomocníkem, který vám ušetří spoustu práce a námahy.

Sváteční, ale přitom praktická kuchyňská chňapka

Již žádné popálení prstů při pečení cukroví, nebo zátěž na zápěstí při přenášení horkých hrnců a pekáčů! Kuchařská chňapka Forbyt vám poskytne dostatečnou ochranu při manipulaci s horkými předměty v troubě nebo na sporáku.

Díky svým rozměrům, které dosahují 18 x 28 cm, dokonale zakryje nejen prsty, ale i část ruky a také zápěstí. Navíc díky praktickému poutku ji můžete mít vždy po ruce a není třeba ji hledat mezi ostatními kuchyňskými potřebami.

Skvělé vlastnosti kuchařské chňapky Forbyt

  • Velké rozměry 18 x 28 cm
  • Vyrobena ze 100% bavlny, která dokonale chrání před horkem
  • Vzhledem stylová a elegantní s vánočními vločkami
  • Vybavena praktickým poutkem i magnetem pro pohodlné zavěšení kamkoli v kuchyni.

Chňapka Forbyt je vyrobena ze 100% bavlny, která dokonale chrání před horkem. Můžete ji bez obav použít při pečení a vaření, aniž by se vám ruce spálily. Kromě toho její vzhled je velmi stylový a elegantní s motivy vánočních vloček, takže dokáže zpříjemnit přípravu svátečních dobrot.

Praktickým řešením je i přítomnost magnetu, který umožňuje snadné zavěšení kuchařské chňapky Forbyt na libovolné místo v kuchyni. Ušetříte tak místo na pracovním stolu a budete mít všechny potřebné pomůcky vždy po ruce.

Zakupte si kuchyňskou chňapku Forbyt s vánočními vločkami a magnetem

Kuchařská chňapka Forbyt s vánočními vločkami a magnetem je ideálním pomocníkem pro každého, kdo rád tráví čas v kuchyni. Ušetří vám mnoho námahy a zároveň přidá sváteční atmosféru do vaší kuchyně. Pokud chcete své přípravy urychlit a zjednodušit, objednejte si chňapku Forbyt na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/forbyt-vanocni-kuchynska-chnapka-s-magnetem-vlocky-seda-18-x-28-cm.

Kuchařská chňapka Forbyt s vánočními vločkami a magnetem

Zdroj obrázku: https://www.naradi-cz.cz/produkt/forbyt-vanocni-kuchynska-chnapka-s-magnetem-vlocky-seda-18-x-28-cm