Hoorns Černá borovicová skříň Dona – stylové úložiště s rozměry 155 x 100 cm

Jednoduchý a zároveň stylový design skříně Dona skvěle zapadne do současných trendů moderních interiérů. Za dveřmi se skrývá úložný prostor, který je řešený třemi rovnoměrně rozloženými policemi, které poskytnou dostatek místa pro váš inventář.

Skříň je z masivního borovicového dřeva. Jistě vás potěší, že toto dřevo získalo certifikaci FSC, takže výroba skříně byla šetrná k životnímu prostředí.

Moderní design skříně Dona

Hoorns Černá borovicová skříň Dona je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový úložný prostor, který bude ladit s moderním interiérem. Skříň má rozměry 155 x 100 cm, což dává dostatek prostoru pro různé věci, jako jsou například knihy, dokumenty, dekorace nebo oblečení. Troje policové úložné prostory umístěné za dveřmi umožňují velkou flexibilitu při organizaci věcí. Můžete si například nastavit polici na horní úrovni pro uložení kravat nebo šátků a na ni následně umístit televizi.

Ekologické zpracování

Skříň Dona je vyrobena z masivního borovicového dřeva. Ostatní díly skříně jsou z borovicového materiálu s nízkým obsahem pryskyřice nebo z MDF, takže je skříň celkově velmi odolná a stabilita je zajištěna. Co je ale nejdůležitější, borovicové dřevo, ze kterého je skříň vyrobena, bylo získáno z lesů, kde se dodržují přísné ekologické standardy. Získání certifikace FSC znamená, že v době těžby byly zachovány nízké hodnoty oxidu uhličitého v ovzduší a šetrnost k životnímu prostředí byla vysoká. Po celou dobu výroby skříně tudíž nebyl narušen ani jediný ekosystém.

Závěr

Hoorns Černá borovicová skříň Dona není jen stylovým a moderním kouskem nábytku, ale je také vyrobena z ekologických materiálů, což ji činí šetrnou k životnímu prostředí. Dalším plusem skříně je, že nabízí dostatek úložného prostoru. Pokud tedy chcete mít v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři stylovou a praktickou skříň, kterou ještě s klidem můžete podpořit ekologické hnutí, je skříň Dona tím pravým řešením.

Odkaz na produkt naleznete na stránkách NaBytekLevneji.cz