Eglo stropní svítidlo: elegantní osvětlení vašeho interiéru v rozměrech 57/15 cm

Toto stropní svítidlo Vás zaujme svou jednoduchou elegancí. Kulaté stínítko o průměru cca 57 cm je vyrobeno z textilu v šedohnědé barvě a pod ním jsou ukryty objímky pro 3 žárovky se soketem E27 o maximálním příkonu cca 60 W (nejsou součástí balení). Ať již v obývacím pokoji či v ložnici, toto vkusné stropní svítidlo se bude všude krásně vyjímat!

Vhodné žárovky jsou k dostání v našem obchodním domě

Pokud si zakoupíte toto stropní svítidlo, měli byste myslet také na to, že budete potřebovat vhodné žárovky, které budou svítit podle vašich představ a potřeb. Tento typ svítidla využívá 3 žárovek s soketem E27 o maximálním příkonu cca 60 W. Naši zákazníci si často vybírají LED žárovky, které mívají nižší spotřebu a déle vydrží. Také se dají zakoupit v různých barvách, které mohou světlo specifickým způsobem filtrovat.

Stropní svítidlo v moderním designu

Eglo stropní svítidlo je opravdu vkusným kouskem nábytku, který se hodí do velkého spektra interiérů. Vzhledem k jeho elegantním liniím a jednoduchému stylu by se hodilo k moderním interiérům, ale není nic, co by bránilo jeho začlenění do klasických bytových prostor. Toto stropní svítidlo je vyrobeno z kovu a textilu a nabízí se v kombinaci bílé a šedohnědé barvy. Určitě se bude krásně vyjímat v místnosti s jednoduchým nábytkem a vizuálně ji ozvláštní. K tomu doporučujeme nábytek z jemného dřeva a pastelové doplňky.

Pokud vás toto stropní svítidlo zaujalo, rozhodně se podívejte na náš web a podívejte se, jak se bude krásně vyjímat v vašem interiéru! Navštivte náš e-shop na adrese www.bestnabytek.cz a objednejte si toto svítidlo ještě dnes.

Eglo stropní svítidlo

Nabízíme příjemné osvětlení pro váš domov

V našem sortimentu najdete celou řadu různých typů svítidel, které vám pomohou vytvořit příjemné a funkční osvětlení vašeho domova. Vybírejte si z různých kategorií, od stojacích lamp přes klasická stropní svítidla až k moderním LED panely. Díky naší široké nabídce si jistě najdete osobitý kousek, který dokonale padne do vašeho bytu a dodá mu ten správný ráz. Navíc naši zákazníci vědí, že u nás nakupují nábytek a další doplňky v nejvyšší kvalitě a za výborné ceny.