Designové závěsné LED svítidlo do moderního interiéru

ZÁVĚSNÉ LED SVÍTIDLO, – KOV, BARVY HLINÍKU – LED 40W, 5000=3398LM, 3000-6500K – D/Š/V: 105X27X120CM, DÁLK.OVL.

Závěsné LED svítidlo je skvělou volbou pro moderní interiéry. Jeho unikátní design a kvalitní zpracování z něj vytváří skvělý doplněk do jakéhokoliv místnosti. Výhodou LED svítidel je také nízká spotřeba energie a dlouhá životnost, takže budete mít jistotu, že vám svítidlo bude věrně sloužit po mnoho let.

Novel závěsné LED svítidlo

Evropská značka Novel přináší na trh závěsné LED svítidlo s moderním designem, které je ideální pro moderní interiéry. Svítidlo je vyrobeno z kovu a má barvy hliníku, což mu dodává unikátní vzhled.

LED technologie umožňuje, aby svítidlo zářilo příjemným světlem s teplotou světla v rozmezí 3000-6500K. Navíc svítidlo disponuje výkonem 40W a svítí s jasem 3398LM, což je dostatečný výkon pro osvětlení místnosti.

Rozměry svítidla a dálkové ovládání

Svítidlo má rozměry D/Š/V 105x27x120cm, což z něj činí dostatečně velký doplněk do místnosti. Navíc svítidlo disponuje dálkovým ovládáním, takže si můžete snadno nastavit intenzitu světla a teplotu světla podle vašich představ.

Pokud hledáte svítidlo, které dokonale zapadne do vašeho moderního interiéru, je závěsné LED svítidlo od značky Novel tou správnou volbou. Kvalitní zpracování, unikátní design a vynikající osvětlení zajistí, že si s svítidlem budete užívat spokojenost po mnoho let.

Designové závěsné LED svítidlo do moderního interiéru
Designové závěsné LED svítidlo do moderního interiéru
Designové závěsné LED svítidlo do moderního interiéru

Pro více informací o svítidle si můžete přečíst více na https://www.crosta.cz/produkt/novel-zavesne-led-svitidlo-2.